JOE CELL-strona po?wi?cona budowie ogniwa Joe'go

"Nie ma rzeczy niemożliwych! Niemożliwi są tylko ludzie!"

Witaj na stronie poświęconej budowie ogniwa Joe Cell.

W miarę możliwości i wolnego czasu, będę chciał przetłumaczyć książkę Experimenters Guide to the Joe Cell. Następnie, po zebraniu sporej ilości informacji mam zamiar przystąpić do budowy ogniwa. Wszystko zostanie dokładnie opisane na stronie jak i na grupie dyskusyjnej!

Poszukujemy osób, które zechciałyby zasponsorować profesjonalne tłumaczenie filmów związanych z ogniwem Joe'go! Albo osoby które podjęłyby się przetłumaczenia filmów! [email protected]

Jesteśmy o krok od zamówienia materiałów na budowę ogniwa! Aby zmieścić się w minimum zamówieniowym na rurki potrzebujemy więcej chętnych! Im więcej osób się zgłosi do wspólnego zamówienia, tym będzie taniej! Chcesz zbudować swoje własne ogniwo? zgłoś się do zamówienia na rurki! [email protected]

Zbudowałeś ogniwo i chciałbyś się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Prześlij nam zdjęcia swojego Joe Cell + komentarz lub krótki artykuł, a opublikujemy je na tej stronie!!!

[Nie mogę odpowiedzieć na wszystkie wasze zapytania, ponieważ czasem podajecie błędnie swoje adresy mailowe. Jeśli nie odpowiadam kilka dni na twój list, to sprawdź proszę czy z twoją skrzynką wszystko O.K.]

UWAGA NIEBEZPIECZEŃSTWO !!!

DOSZŁY DO MNIE INFORMACJE, O TYM, ŻE W OSTATNICH LATACH ZAMORDOWANO WIELU NAUKOWCÓW ZWIĄZANYCH Z TEMATEM FREE ENERGY!!! JAK WIDAĆ TYM ŚWIATEM RZĄDZĄ LUDZIE, KTÓRZY ZA WSZELKĄ CENĘ STARAJĄ SIĘ NIE DOPUŚCIĆ DO UŻYTKU WSZYSTKIEGO CO JEST FREE!!! JOE'GO TEŻ PRÓBOWANO ZABIĆ!!! ZNANE MI SĄ TEŻ PRZYPADKI ZASTRASZANIA I GROŻENIA ŚMIERCIĄ, LUDZIOM W POLSCE!!!

Ogniwo było prezentowane na IV FORUM NIEKONWENCJONALNYCH WYNALAZKÓW (6-7 listopada 2004r.)


 

Not very accurate translation (from http://www.poltran.com)

Does not have impossible thing "! People (people) are impossible only! It greet on part devoted structure of link " Joe Cell. During capability and leisure, I will want to translate it book Experimenters Guide the Joe Cell. Next, approach after assembly of big amount of information of mum for structure of link intention. Everything it will be described on part exactly as well as on discussion group! NOTE DANGER! They HAVE COME FOR I INFORMATION, about IT, THAT MANY SCIENTISTS RELATED MURDER in LAST LATS (SUMMERS; YEARS) with THEME FREE ENERGY! AS YOU CAN SEE, PEOPLE (PEOPLE) RULE THIS WORLD, ADMIT WHICH (WHO) BE FOR ANY (EVERY) PRICE FOR ALL APPLICATION THAT TRY (LOOK) FREE! TEST (TRY) TO KILL JOE TOO! CASES OF (ACCIDENTALLY OF) INTIMIDATING ARE KNOWN ME TOO and THREATENING DEATH, in POLAND PEOPLE! Link was presented FORUM OF UNCONVENTIONAL INVENTION on IV ( 6-7 november 2004 -. )

silnik grawitacyjny, kolo besslera . wolna energia .

Panowie ! Jestem czlonkiem klubu Astro w Australi kilka lat temu Joe przyjechal do nas na sloiku po ogorkach z mala iloscia wody . Jego Ford-Cortina nawet nie byla goraca mimo ze jezdzil caly dzien . Nie wiem jakiego szukacie tlumaczenia do filmu mamy je wszystkie w klubie . Prywatnie nie jest to tak jak wyglada , jest wiele malych detali o ktorych sie nie mowi lub nie pisze . Sama cela Joe to nie jest to co widac na filmach .Prosze o nazwe filmu . Pozdrowienia Jan Rutkowski .

zmiana adresu

Ta strona już daaaaaawno temu zmieniała adres na www.joecell.pl

ive updated it to

ive updated it to www.joecell.pl. thank you! :)

witam pana chcial bym w

witam pana chcial bym w jakis sposob uzyskac informacje w jakiej cenie jest ten material "rurki"jak je pan nazwal takze chcial bym dolozyc sie do tlumaczenia ksiazki ,bardzo prosze o podanie kata bankowego czy innego sposobu wplaty ,interesuje sie od jakiegos czasu wolna energia ale jest za malo materialow dostepnych,szkoda ze nie ma jakiegos pogladowego rysunku z tym ogniwem ,jezeli bedzie pan tak mily to prosze przeslac na moj mail te informacje ,z gory dziekuje i pozdrawiam do milego.